ORKA SQL – BÜRO YÖNETİMİ

OrkaSQL SMMM Büro

Büro Yönetimi Modülü ile Beyannamelerinizin Kontrolü Çok Kolay


Büro yönetimi modülü ile birlikte Muhtasar, Gelir, Geçici Ve Kurumlar vergisi beyannamelerinizi tek bir tuşla hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz.Gönderilmiş olan beyanname ve tahakkukların indirme ve arşivleme işlemleri de Orka muhasebe programı tarafından sağlanacaktır.


Kiralarınız Ve Aylık Entegrasyonları Kontrol AltındaMükelleflerinize ait kira sözleşmelerini çok basit bir şekilde Orka’ya tanımlayabilir ve aylık ödeme planları oluşturabilirsiniz.Bu sayede girmiş olduğunuz kira bilgilerine göre muhtasar beyanname ve muhasebe entegre işlemlerini çok basit bir şekilde Orka ile gerçekleştirebilirsiniz.
Serbest Meslek Makbuzlarınızı ORKA ile OluşturunBüro yönetimi modülünde bulunan Serbest Meslek Makbuz entegrasyonu sayesinde tüm kayıtlarınızı Orka muhasebe programı içinde tutabilir ve yazdırabilirsiniz.Girmiş olduğunuz kayıtları tek bir tuş ile mükelleflerinize gider, kendi kayıtlarınıza gelir olarak entegre edebilirsiniz.
Dönem sonu Serbest Meslek Raporlarınızı Orka İle HazırlayınTevkifat – Müstahsil listesi, Oda Müşteri bildirimleri ve Vergi Levhası Tasdik bildirimlerinizi Orka muhasebe programı ile hazırlayın.Size kontrol etmek kalsın