ORKA SQL – TİCARİ

Muhasebeyi Bize Bırakın!


Ticari işlemleriniz Orka’da yürürken muhasebe sisteminizi kontrol altında tutun. Tam zamanlı Bilanço Entegrasyonu sayesinde yaptığınız her ticari işlemi, anlık olarak muhasebe sisteminizde yorumlayın. (Kar,zarar,maliyet) durumunuzu her zaman kontrol altında tutun.SQL Ticari Cari Hesap, Çek-Senet, Finans, Stok-Fatura modullerini içerir.


                              

Belge Yönetim Sistemi ile Evrak Karmaşasından KurtulunProgramda yaptığınız her kaydı belgenin aslı ile ilişkilendirebilirsiniz. Kesmiş olduğunuz bir fatura, almış olduğunuz bir çek veya çalışanınıza ait bir evrak için hiçbir klasörde evrak aramak zorunda değilsiniz.Belgelerinizi tarayın ve Orka muhasebe programındaki kayıt ile ilişkendirin.
Dilerseniz Microsoft® Word, Microsoft® Excel, Adobe® Acrobat® ve benzeri dökümanlarınızı kayıtlarınıza ekleyin. Aradığınız bilgiye hızlıca ulaşmanın keyfini çıkarın.
Raporlarınızı İhtiyaçlarınıza Göre TasarlayınGirmiş olduğunuz her kaydı yardımcı tablolar ile ilişkilendirin ve bu tabloların tasarımını ihtiyaçlarınıza göre belirleyin.Proje ve şantiye maliyetlerine, firmanızda bulunan araçlara ait tüm giderlere, iletişim giderlerinizin tüm ayrıntılarına ve dilediğiniz bütün raporlama ihtiyaçlarına tek tuşla çözüm getirin.Cari Hesap ve Stoklarınızı Kontrol Altında TutunFarklı para birimleriyle çalışan cari hesaplarınıza ait tüm ayrıntılara tek bir tuşla erişin. Oluşan kur ve vade farklarını yorumlayın. Vadesi geçmiş tahsilatlarınız gereği, mutabakat ve uyarı mektuplarını program içerisinden gönderin. Kritik seviyeye düşmüş stoklarınız için otomatik sipariş formu hazırlayın. Negatif stok çıkışlarını engelleyin. Fiyat yönetim sisteminizi programa girin. İstediğiniz müşteriye veya ürüne özel tanımlamalar yapın.